میوه من

منو

خرید اینترنتی میوه

تاریخچه:

میوه من سالها تجربه ی کشاورزی در شهر مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی را دارد و اغلب محصولات از جمله زعفران، انگور، گندوم، گرجه، پیاز و… میباشند که بیشتر محصولات به شهرهای بزرگ ارسال میگردد و بقیه ی هموطنان عزیز از محصولا ما استفاده میکنند.

در سال ۱۳۸۳ میوه من در زمینه فروش محصولات فعالیت خود را بصورت عمده فروشی در بازار تره بار سپاد و نوغان مشهد شروع کرد و تنواست با فروش محصولات درجه یک و کمتر کردن واسطه ها و دلال ها رضایت مشتریان را جلب نمایید.
امروزه با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی بر این فکر افتادیم تا محصولات خود را بِرند ساری نماییم و بتوانیم حضور پر رنگ تری در مشهد و بیقه شهر های کشورمان داشته باشیم و همچنین در آینده ای نزدیک فروش آنلاین و اینترنتی محصولاتمان را به صورت جزئی فروشی در محدوده مشهد و با پیک و ارسال رایگان آغاز می نماییم.
وب سایت (میوه من) برای معرفی محصولات و تصاویر از مزرعه ها و باغ های (میوه من) و آشنایی و مشاهده لحظه به لحظه مخاطبین با نحوه عملکرد ما با استاندارد های بین المللی میباشد.

قابل ذکر است محصولات ما کاملا به صورت درجه یک تولید و ارائه میشوند.

اینستاگرام: myfruit.ir@

درباره میوه من.خرید و فروش آنلاین میوه. فروش آنلاین میوه

درباره میوه من.خرید و فروش آنلاین میوه.خرید و فروش آنلاین میوه.خرید و فروش آنلاین میوه.درباره میوه من.خرید و فروش آنلاین میوه.خرید و فروش آنلاین میوه.خرید و فروش آنلاین میوه.خرید و فروش آنلاین میوه.درباره میوه من.سفارش میوه.سفارش میوه مجالس.درباره میوه من.درباره ما.خرید اینترنتی میوه.خرید اینترنتی میوه.خرید اینترنتی میوه.خرید اینترنتی میوه.خرید اینترنتی میوه.خرید اینترنتی میوه.

دیدگاه ها

Sorry, comments are closed for this item.